treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Chodź opowiem Ci  bajkę ...

 

 

Cudne Minuty Foto - fotograf rodzinny, ślubny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice 

 

 

Maj ... , radość wiosny, eksplozja kolorów, w tym roku nad wyraz łaskawej ciepłej wręcz tropikalnej pogody - było pięknie ... tego dnia słońce świeciło bardzo obficie dla naszej Pary Młodej, a temperatura na plaży sięgała 23 stopni.

Pierwszy plener poślubny realizowaliśmy w Gdyni na filmowej i słynnej na cały kraj plaży w Orłowie, drugi już na innym brzegu Zatoki Gdańskiej, na plaży mniej odwiedzanej, gdzie mieliśmy pełną swobodę w ujęciach i ferię barw na niebie kolorów zachodzącego słońca.  

Nie obyło się bez przygód, bo nic nie wskazywało na to, że tego dnia nad morzem zaatakuje nas stado komarów. Tym bardziej jesteśmy dumni i należy docenić, miłość i zaangażowanie Pary Młodej, że dali radę w takich okolicznościach przyrody, pokazać jak bardzo się kochają. W efekcie udało się uchwycić magię chwili, szum fal, zapach morza i piękno nieba. 

 

Sesję przy zachodzie wykonywaliśmy również z wykorzystaniem naszej nowej huśtawki w kolorach szarości , girlandy i wianka w rustykalnym klimacie boho z delikatnymi różami w kolorze ecru , który idealnie pasował do sukni ślubnej Panny Młodej.

Delikatny powiew wiatru sprawiał, że suknia delikatnie unosiła się na wietrze, co dodało odrobiny dynamiki a zarazem romantyczności zdjęciom. 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz prezentacji ze zdjęć na naszym kanale YOUTUBE -CUDNE MINUTY FOTO

 

http://www.youtube.com/watch?v=rnsEFlos2i0

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Satrogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo i okolice