treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Aleksandra i Łukasz – pięknie się w życiu odnaleźli , spędzili ze sobą kilka dobrych lat, zanim nadszedł ten najważniejszy dzień w życiu – dzień ślubu.

Darzą siebie miłością i widać na każdym kroku,  że są uzupełniającym się na wzajem duetem - są sobie po prostu przeznaczeni.

To były na prawdę piękne chwile spędzone razem z nimi podczas przygotowań przed ślubem, momentu zaślubin , wesela , a także sesji poślubnej .

Niebawem w tym miejscu pojawi się więcej zdjęć z tych przepięknych chwil.

 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia malutkiej zapowiedzi.

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk

 

Aleksandra i Łukasz - ich piękny dzień ślubu  

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice