treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Wymarzony, wzruszający i romantyczny  - taki był ślub i wesele Agi & Radka

-  takim go zapamiętamy ....

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice 

 

Z Agą i Radkiem poznaliśmy się już jakiś czas temu, pierwszy raz podczas sesji świątecznej , potem kolejne spotkania, które zaowocowały sesją w sadzie  z okazji Dnia Mamy , romantyczną  sesją narzeczeńską w na polu lawendowym aż wreszcie reportażem z jednego z najważniejszych ich dni w życiu – dnia ślubu.

Wspomnienia tego ślubu przyprawiają nasze dusze i umysły o totalny błogostan – było pięknie, romantycznie i wzruszająco (sami z trudem powstrzymywaliśmy łzy).

 

Początek wiosny, słońce i niebo w przepięknych kolorach w ukłonie dla Młodej Pary.

 

Dostojny Dworek Kleszczewo, ślub i wesele zaplanowany do perfekcji, przepięknie udekorowana sala przez Pannę Młodą, która zadbała o wiele aspektów dekoracyjnych, od okazałych bukietów, lampionów nawiązujących do klimatu  i koloru przewodniego wesela, po subtelne detale . Wszystko to stworzyło niesamowity klimat i opowieść o ich  historii miłości , opowieść o nich samych.

 

Na ścianach zawisły zdjęcia Państwa Młodych od momentu dzieciństwa, po poznanie się, wreszcie okres narzeczeństwa i najważniejszy w życiu moment,

kiedy zostali – rodzicami.

W dodatkach nie zabrakło personalizowanych detali w postaci inicjałów imion Państwa Młodych, czy też specjalnie przygotowanego napisu z ich nazwiskiem.

Dla gości czekały pieczołowicie przygotowane winietki na stołach, upominki dla gości weselnych z podziękowaniem oraz bańki dla najmłodszych.

 

W motywach przewodnich ślubu nie zabrakło najmodniejszych trendów ślubnych – rustykalnego a zarazem eleganckiego wianka oraz bukietu na bazie delikatnych róż i liści eukaliptusa, zwiewnej sukienki Panny Młodej z górą z koronki  nawiązującej do klimatów boho, kolor przewodni  delikatnego różu w dodatkach i dekoracjach.  Ponadto pojawiło się kilka detali wprost nawiązujących do Pary Młodej – ich zainteresowań, tego co lubią i pozytywnego podejścia do świata m.in. bardzo oryginalny tort ślubny z Myszką Minnie i Mike (dla tych, którzy znają Agę i Radka wcale nie był zaskoczeniem dlaczego te postaci wybrali ) , czy też srebrne spinki  do mankietów Pana Młodego w kształcie ciężarówek.

 

Uroczystość zaślubin odbyła się w Urzędzie Stan Cywilnego w Pruszczu Gdańskim, które uświetniła przepiękna oprawa muzyczna solistki grającej na skrzypcach.

Przyjęcie weselne zorganizowano w Sali bankietowej Dworku Kleszczewo, gdzie przywitano nasza Parę Młodą tradycyjnie chlebem i solą oraz …. kaskadą motyli.

 

Następnie po obiedzie był pierwszy taniec Pary Młodej , który również był oryginalny i nawiązywał do nich samych – szczęśliwych, zakochanych, radosnych i pozytywnych – w rytmach Despacito ,  w obłokach chmur i w tle napisu LOVE.

Niebagatelną zasługę tego,  iż wesele było udane odnieśli  przesympatyczni goście weselni, których dobrą energię i chęć zabawy podkręcał DJ Gucio.  Świetna atmosfera to również zasługa personelu Dworku Kleszczewo, którzy z uśmiechem dbali o serwis podczas wesela i byli pomocni przy zorganizowanych przez Parę Młodą atrakcjach.

 

W przerwach od tańców, bawiliśmy się nadal wspólnie – pstrykając zdjęcia w Fotobudce – Cudne Minuty , przebierając się w różne peruki, czapki, okulary  (wkrótce relacja z tej zabawy na naszym blogu oraz Strefie klienta) .

 

Wyjątkowym momentem był również wokalny występ Pana Młodego ze specjalną piosenką dla swojej pięknej żony.  

 

Kolejną atrakcją były wspólne zdjęcia z gośćmi na zewnątrz dworku nie tylko tuż po obiedzie ale i po zmierzchu , przy głośnym śpiewie – Sto lat !!! w świetle  zimnych ogni.

 

Przepięknym i wzruszającym momentem były również podziękowania dla kochających Parę Młodą rodziców.

 

Kulminacyjnym momentem wspaniałej zabawy były oczepiny.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz prezentacji ze zdjęć na naszym kanale YOUTUBE -CUDNE MINUTY FOTO

 

http://www.youtube.com/watch?v=rnsEFlos2i0

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Satrogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo i okolice

 

 

 

 

TAGI: Cudneminutyfoto, sesja w lawendzie, plener lawenda, sesja lawendowa, Cudne Minuty Foto, fotograf Gdańsk, fotograf ślubny trójmiasto, fotograf rodzinny trójmiasto, fotograf noworodkowy trójmiasto, fotograf trójmiasto, fotografia ślubna, fotograf ślubny Gdańsk, fotograf ślubny Gdynia, fotograf ślubny Sopot, fotograf ślubny Tczew, fotograf ślubny Malbork, fotograf ślubny Starogard Gdański, fotograf ślubny Nowy Dwór Gdański, fotograf ślubny Pomorskie, fotograf ślubny Elbląg ,fotograf ślubny Kartuzy, fotograf ślubny Wejherowo,  fotograf na ślub, sesja ślubna, sesja poślubna, ślub boho, ślub glamour, fotograf na wesele, fotograf na wesele pomorskie, reportaż z wesela, fotoreportaż, reportaż ślubny, zdjęcia weselne, fotograf rodzinny Gdańsk, fotograf rodzinny Trójmiasto, fotograf rodzinny Tczew, fotografia rodzinna Gdańsk, fotografia ciążowa Gdańsk, fotografia noworodkowa Gdańsk, fotograf dziecięcy Trójmiasto, sesja noworodkowa, sesja niemowlęca Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard gdański, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo,fotografia, lawendowe pole, lawenda, sesja narzeczeńska w lawendzie, plener ślubny na polu lawendy, pastelowe zdjęcia, Sesja ślubna na polu lawendy,Sesja w polu lawendy