treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Wymarzony, wzruszający i romantyczny  - taki był ślub i wesele Agi & Radka

-  takim go zapamiętamy ....

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice 

 

Z Agą i Radkiem poznaliśmy się już jakiś czas temu, pierwszy raz podczas sesji świątecznej , potem kolejne spotkania, które zaowocowały sesją w sadzie  z okazji Dnia Mamy , romantyczną  sesją narzeczeńską w na polu lawendowym aż wreszcie reportażem z jednego z najważniejszych ich dni w życiu – dnia ślubu.

Wspomnienia tego ślubu przyprawiają nasze dusze i umysły o totalny błogostan – było pięknie, romantycznie i wzruszająco (sami z trudem powstrzymywaliśmy łzy).

 

Początek wiosny, słońce i niebo w przepięknych kolorach w ukłonie dla Młodej Pary.

 

Dostojny Dworek Kleszczewo, ślub i wesele zaplanowany do perfekcji, przepięknie udekorowana sala przez Pannę Młodą, która zadbała o wiele aspektów dekoracyjnych, od okazałych bukietów, lampionów nawiązujących do klimatu  i koloru przewodniego wesela, po subtelne detale . Wszystko to stworzyło niesamowity klimat i opowieść o ich  historii miłości , opowieść o nich samych.

 

Na ścianach zawisły zdjęcia Państwa Młodych od momentu dzieciństwa, po poznanie się, wreszcie okres narzeczeństwa i najważniejszy w życiu moment,

kiedy zostali – rodzicami.

W dodatkach nie zabrakło personalizowanych detali w postaci inicjałów imion Państwa Młodych, czy też specjalnie przygotowanego napisu z ich nazwiskiem.

Dla gości czekały pieczołowicie przygotowane winietki na stołach, upominki dla gości weselnych z podziękowaniem oraz bańki dla najmłodszych.

 

W motywach przewodnich ślubu nie zabrakło najmodniejszych trendów ślubnych – rustykalnego a zarazem eleganckiego wianka oraz bukietu na bazie delikatnych róż i liści eukaliptusa, zwiewnej sukienki Panny Młodej z górą z koronki  nawiązującej do klimatów boho, kolor przewodni  delikatnego różu w dodatkach i dekoracjach.  Ponadto pojawiło się kilka detali wprost nawiązujących do Pary Młodej – ich zainteresowań, tego co lubią i pozytywnego podejścia do świata m.in. bardzo oryginalny tort ślubny z Myszką Minnie i Mike (dla tych, którzy znają Agę i Radka wcale nie był zaskoczeniem dlaczego te postaci wybrali ) , czy też srebrne spinki  do mankietów Pana Młodego w kształcie ciężarówek.

 

Uroczystość zaślubin odbyła się w Urzędzie Stan Cywilnego w Pruszczu Gdańskim, które uświetniła przepiękna oprawa muzyczna solistki grającej na skrzypcach.

Przyjęcie weselne zorganizowano w Sali bankietowej Dworku Kleszczewo, gdzie przywitano nasza Parę Młodą tradycyjnie chlebem i solą oraz …. kaskadą motyli.

 

Następnie po obiedzie był pierwszy taniec Pary Młodej , który również był oryginalny i nawiązywał do nich samych – szczęśliwych, zakochanych, radosnych i pozytywnych – w rytmach Despacito ,  w obłokach chmur i w tle napisu LOVE.

Niebagatelną zasługę tego,  iż wesele było udane odnieśli  przesympatyczni goście weselni, których dobrą energię i chęć zabawy podkręcał DJ Gucio.  Świetna atmosfera to również zasługa personelu Dworku Kleszczewo, którzy z uśmiechem dbali o serwis podczas wesela i byli pomocni przy zorganizowanych przez Parę Młodą atrakcjach.

 

W przerwach od tańców, bawiliśmy się nadal wspólnie – pstrykając zdjęcia w Fotobudce – Cudne Minuty , przebierając się w różne peruki, czapki, okulary  (wkrótce relacja z tej zabawy na naszym blogu oraz Strefie klienta) .

 

Wyjątkowym momentem był również wokalny występ Pana Młodego ze specjalną piosenką dla swojej pięknej żony.  

 

Kolejną atrakcją były wspólne zdjęcia z gośćmi na zewnątrz dworku nie tylko tuż po obiedzie ale i po zmierzchu , przy głośnym śpiewie – Sto lat !!! w świetle  zimnych ogni.

 

Przepięknym i wzruszającym momentem były również podziękowania dla kochających Parę Młodą rodziców.

 

Kulminacyjnym momentem wspaniałej zabawy były oczepiny.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz prezentacji ze zdjęć na naszym kanale YOUTUBE -CUDNE MINUTY FOTO

 

http://www.youtube.com/watch?v=rnsEFlos2i0

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Satrogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo i okolice