treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

 

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA - SESJA CIĄŻOWA PLENEROWA I STUDYJNA 

Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo, Malbork, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Pelplin, Gniew, Frombork, Kartuzy, Kościerzyna, Puck - serdecznie zapraszamy do umówienia terminu

Tak naprawdę każda pora roku jest przecudowna na sesję ciążową w plenerze. Uwielbiamy takie sesje, gdyż połączenie najbardziej unikalnych walorów przyrody, Waszych cudownych emocji z podekscytowaniem oczekiwaniana dziecko daje zawsze piękne efekty. Oczywiście są takie dni kiedy pogoda nie rozpieszcza wówczas sesje ciążową wykonujemy w naszym studio mieszczącym się 5 km od Węzła Rusocin na Obwodnicy S6 Trójmiasta (ostatni zjazd z obwodnicy tuż przed Bramkami na Autostradę Bursztynową A1 ) - dokładna mapa i lokalizacja znajdziecie tutaj https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Fotografia rodzinna i  ciążowa jest jedną z naszych ulubionych. Zawsze spędzamy z Wami miło czas i cieszymy się kiedy możemy sfotografować tak ważne dla Was momenty w życiu.  Sesja brzuszkowa  to wyjątkowa  pamiątka, do której po latach wraca się ze cudownymi wspomnieniami tego wyjątkowego czasu oczekiwania na dziecko. Z biegiem czasu gdy Wasz maleńki cud urośnie - takie zdjęcia będą stanowiły ogromną wartość nie tylko dla Was, ale również dla Waszego dziecka.  Dlatego zdjęcia z sesji ciążowej zawsze przekazujemy w formie większych odbitek na wysokiej jakości trwałym papierze fotograficznym lub w formie fotoalbumów. Bardzo lubimy kiedy w sesji ciążowej bierze udział również rodzeństwo malutkiego dzidziusia i możemy połączyć sesje ciążową z sesją rodzinną.

 

Czasami ciąża nie przebiega cudownie i beztrosko, nie każda mama może zdecydować się na taką sesję lub w ferworze przygotowań, pracy , zajmowania się młodszym rodzeństwem nie będzie mieć na to czasu i zwyczajnie zapomni o tym. Wowczas warto pamiętać, że piękne wspólne zdjęcia rodzinne można wykonać e już po urodzeniu dziecka - sesję noworodkową po porodzie, która wykonujemy do 2 tygodni (14 dnia życia) -zobacz tutaj: https://www.cudneminutyfoto.pl/noworodki, lub sesję niemowlęcą pomiędzy 4-8 miesiącem życia, kiedy dzidziuś już chwilkę poleży na brzuszku (zobacz tutaj: https://www.cudneminutyfoto.pl/niemowl%C4%99ta) jak również sesje rodzinne w późniejszych etapach życia dziecka m.in. roczkowe (zobacz tutaj :https://www.cudneminutyfoto.pl/sesje-roczkowe), plenerowe (zobacz tutaj :https://www.cudneminutyfoto.pl/plenery_3).

 

Dlatego też jeśli czujecie się na siłach, zdecydowanie warto uwiecznić na zdjęciach ten jedyny niepowtarzalny za każdym razem czas.  Sesja z brzuszkiem to naprawdę wspaniała pamiątka po porodzie do której będziecie wracać nie tylko Wy ale również po latach Wasze dzieci.

 

Każdą sesję ciążową przygotowujemy indywidualnie ustalając jej miejsce, stylizację, charakter, przebieg. Pomagamy w umówieniu makijażu u  współpracującej z nami wizażystki. Ustalamy suknie ciażowe, które bezpłatnie udostępniamy do sesji, jak również inne dodatki m.in. świeże kwiaty , wianki, akcesoria, czy też stylizacje do sesji dla rodzeństwa maluszka. Pomagamy w skompletowaniu outfitu dla taty. Sesja ciążowa to czasami kolejna sesja po zdjęciach ślubnych i wyjatkowy czas. Zawsze mocno angazujemy się przygotowanie takiej sesji bo wiemy jak ważną pamiątka jest ona dla Was .

Sesje plenerowe wykonujemy w malownicznych zakątkach Gdańska, Gdyni, Sopotu , Trójmiasta ale też Kaszub, Kociewia, okolicach Mierzei Wiślanej. Zawsze staramy się, aby by zdjęcia wyszły cudownie i niepowtarzalnie.  Sesje ciążowe i rodzinne wykonujemy naprawdę w różnych miejscach w  lasach, na łące, nad morzem, na pięknych plażach Gdańska, Trójmista i okolic , ale również w stadninie koni, kwitnącym sadzie jabłoni, w sadzie wiśni, kwitnącym rzepaku, kwitnącym polu maków, w Parku Oliwskim, lub innych miejskich parkach czy skwerach, na starym mieście w Gdańsku czy sezonowo np. na polu lawendy. Wybór miejsca do sesji ciążowej musi pasować do Was, waszego poczucia estetyki, tego co lubicie i jaką wizję sesji macie, jeśli zdajecie się na nas w tym temacie, zawsze bardzo chetnie doardzamy w wyborze takiego miejsca i stylu sesji. 

Jeśli jesteście zainteresowani taką sesją napiszcie do nas https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

Sesję ciążową warto zaplanować z wyprzedzeniem a zrealizować ją między 30 - 38 tygodniem ciąży. 

Serdecznie zapraszamy :-)