treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Kryształowa miłość ....  Kryształowy ślub .....

 

Kryształ kojarzy się ze szlachetnością, pięknem, nieskazitelnością czymś naturalnym, ale też magicznym i bajkowym.

Taka też jest miłość Justyny i Piotra -  i w takim też stylu zorganizowali swój ślub oraz wesele.

Pełne blasku, przemyślanych dekoracji w klimacie shibby chic i glamour , które odbyło się w Sali Kryształowej w Starogardzie Gdańskim http://salakrysztalowa.pl/.

Świece, lustra, kryształy, przepiękne kandelabry z pastelowymi horetensjami i różami, dekoracyjne ozdoby - wszystko to od najdrobniejszych detali tworzyło klimat elegancji i klasy tego wesela.

W kolorach przewodnich ślubu dominowały delikatne pastelowe barwy w połączeniu z bielą, pudrowym różem, fuksją oraz oczywiście z połyskującym złotem i srebrem.

Suknia ślubna Panny Młodej ozdobiona koronką i delikatnym pasem kryształków w  talii oraz sznurem kryształowych guziczków na plecach również nawiązywała do  motywu przewodniego.  A całości stylizacji Panny Młodej dopełniała fryzura udekorowana srebrną spinką.

Podobnie elegancko i wytwornie prezentował się tego dnia Pan Młody, a przygoda z zakładaniem specjalnych guziczków do koszuli przejdzie zapewne do historii (ale o tym już opowie Wam sam Pan Młody).

Klimat wesela tworzyli również goście Państwa Młodych, którzy wspaniale bawili się tego dnia do białego rana.

W podobnym klimacie – pastelowym , szlachetnym i bajkowym była sesja poślubna Pary Młodej, która miała miejsce nad morzem przy blasku zachodzącego słońca,  ale też w pałacowych klimatach Zamku Jana III Sobieskiego w Rzucewie http://zameksobieski.pl/.

 

 

 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia malutkiej zapowiedzi.

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

 

 

Justyna & Piotr

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice