treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Kiedy spotkaliśmy się z Klaudią i Damianem przed ich ślubem u nas w domu, kiedy przegadaliśmy kilka dobrych godzin o ślubie, jego organizacji, detalach , dekoracjach poczuliśmy bratnie dusze i wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowy ślub i wesele.

 

Klaudia delikatna, powabna a przy tym, konkretna i perfekcyjna z błyszczącymi oczami opowiadała nam szczegóły najważniejszego dnia w ich życiu – dnia ślubu. I bez żadnej kokieterii musimy przyznać, że zdecydowanie poradziła sobie ze wszystkim jak profesjonalna Wedding Planerka, w dodatku działając z zagranicy gdzie na stałe mieszka wraz z mężem. Byliśmy w szoku – jak im się to udało ? Tyle pięknych dekoracji na wesele przygotować – i to samodzielnie. Miało być oryginalnie, miało być inaczej, wesoło , luźno, w klimatach tropikalnych. Oczywiście Damian dzielnie wspierał Klaudię w przygotowaniach , zwłaszcza od strony technicznej m.in. wykonał ściankę, która ustawiono za stołem Państwa Młodych oraz tropikalną ramkę do zdjęć a’la fotobudka i selfie 😊

 

Kiedy nadszedł ten Wielki Dzień humory wszystkim dopisywały, przyjęto nas rodzinnie i ciepło, swojsko – to bardzo miłe i ważne, kiedy tak się dzieje, wówczas kadry malują się same, a praca nie jest pracą, a prawdziwą przyjemnością . Mieliśmy okazję sfotografować nie tylko Damiana i Klaudię w momencie ich przygotowań do ślubu, ale też bliskich ich sercu członków rodziny i przyjaciół, poznać kochające swoich wnuków Babcie … łzy się kręciły w oku, bo było tak rodzinnie i ciepło, wszyscy byli podekscytowani i szczęśliwi faktem, że o to dzisiaj Klaudia i Damian pobiorą się . I to było widać i czuć i to zapisaliśmy na kilku kartach pamięci i setkach zdjęć .

 

I choć do momentu oddania całości materiału jeszcze trochę czasu upłynie, poniżej chcielibyśmy przedstawić kilka zdjęć, które oddają namiastkę tego dnia. A kiedy oddamy album i całość materiału zdecydowanie galeria powiększy się o kolejne perełki.

 

Nie tylko przygotowania, błogosławieństwo zakochanych w sobie narzeczonych, ale też ślub odbył się w pięknej oprawie i klimacie – przepięknie udekorowany kościół, biały dywan, jasne dekoracje i świetlistość kościelnych murów, do tego anielskie głosy solistek śpiewających Ave Maria oraz przepiękne dźwięki skrzypiec – niebiańsko och niebiańsko.

 

No i przysięga Pary Młodej …. zakochanych w sobie …. stojących przed ołtarzem , wpatrzonych w siebie… z błyszczącymi oczami ….. szczęśliwych …. – miłość , szacunek , zaufanie, jedno ….. tak odczytaliśmy przepięknie wypowiedziane słowa przysięgi, w cudny sposób i tak to udało się utrwalić na zdjęciach …. I znów było wzruszająco …. pięknie …

 

A Matka Boska, Madonna z dzieciątkiem na ręku spoglądała z obrazu na Państwa Młodych błogosławiąc im i ich pięknej miłości …..

Ten dzień był naprawdę niesamowity ….

 

Nawet niebo było tego dnia takie inne, nieprzewidywalne, ale też spolegliwe dla Pary Młodej, bo kiedy po ceremonii się rozpadało, zaraz później wyszło słońce, a wieczorem kolor nieba przybrał szlachetnych barw i dał nam spektakularne tło do zdjęć gości i Pary Młodej z zimnymi ogniami .

 

 

Klaudia & Damian - piękna Para, ślub, wesele w klimatach tropikalnych,

flamingi i  love in the air !!!

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice