treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Kamienista droga, bujna roślinność, w tle las, kwitnące krzewy, polana pachnąca łąkowymi kwiatami , stworzyły wymarzoną scenerię i tło dla sesji ślubnej ze szczyptą boho, vintage lub można powiedzieć z lekką dozą  klimatu rustykalnego . Delikatna, zwiewna suknia ślubna Panny Młodej , mucha Pana Młodego oraz oprawa z biało - różowych kwiatów dopełniły całości klimatu sesji i tej wspaniałej Pary Młodej.  W konwencję pleneru boho i vintage cudownie wpisały się  ogromne , polne kwiaty, żółtej nawłoci kojarzące się z sielskością polskiego lata .

Romantycznie .... ach romantycznie - tak możemy określić tą sesję , miejsce sesji poślubnej i naszych młodych małżonków . 

Piękno przyrody oraz urok Martyny i Mateusza  pozwoliły nam wyczarować sesję bajkowego ślubu na łonie natury.  

Z naszą Para Młoda spędziliśmy cudowny dzień, pełen uśmiechu, szczęścia, odwiedziliśmy wiele ciekawych i malarskich miejsc plenerowych w Trójmieście, nad morzem oraz na starym mieście w Gdańsku. W tejże galerii przedstawiamy jedną z pierwszych scenerii naszego pleneru ślubnego, która dała nam delikatną oprawę do stworzenia  historii ich pięknej miłości . 

Ślub w stylu boho, vintage jest niezwykle romantyczny, naturalny i oryginalny, nic więc dziwnego, że cieszy się coraz większą i rosnącą popularnością wśród Par Młodych, jak również jest inspiracją do sesji poślubnych w tym klimacie.

My również kochamy takie klimaty, bo z nas artystyczne dusze, a takie sesje plenerowe są iście filmowe i pozostają w pamięci i sercu na długo.

 

Link do prezentacji : 

https://www.youtube.com/watch?v=VMkCJNlpTaE

 

FOTO

Martyna & Mateusz

plener poślubny w stylu boho, vintage, rustykalnym

- Cudne Minuty Foto fotografia ślubna