treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo, Starogard Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Malbork, Elbląg

MINI SESJE ŚWIĄTECZNE 2019

Już czwarty raz zapraszamy serdecznie na Mini Sesje Świąteczne 2019 Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo, Starogard Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Malbork, Elbląg . Na mini sesje świąteczne zapraszamy w szczególności zapraszamy zakochane pary, rodziny z dziećmi oraz przyszłych rodziców oczekujących na dzidziusia.

W tym roku będzie nowa klimatyczna sceneria w kolorach natury – szarości, beżu, bieli, butelkowej zieleni i brązu  z odrobiną czerwieni w dodatkach. 

Sesje świąteczne odbędą się w naszym studio w TERMINACH : 17.11 (niedziela) , 24.11 (niedziela). Czas trwania sesji : 30 min Godziny-10.00-18.00. 

Jeżeli marzysz o klimatycznych zdjęciach świątecznych, sesji świątecznej z twoimi bliskimi, dziećmi, zdjęciach które będą doskonałym prezentem na święta pod choinkę dla dziadków czy też chrzestnych - nie zwlekaj i zapisz się już dziś, gdyż ilość miejsc jest ograniczona i ich stale ubywa. 

Jeśli jesteście po ślubie, parą małżeńską ze stażem, zakochanymi, narzeczonymi, parą dwojga kochających się  osób zapraszamy na wyjątkowe sesje świąteczne ze specjalnymi ujęciami dla zakochanych. Stworzymy z Wami wspólnie przepiękną pamiątkę z okresu świątecznego kiedy to magia miłości jest widoczna jeszcze bardziej. 

Jeśli zaś niebawem zostaniecie rodzicami, pamiętajcie że okres ciąży , oczekiwania na dzidziusia idealnie wpisuje się w okres Bożego Narodzenia i jest to świetna sceneria by zrealizować sesję świąteczną ciążową, brzuszkową. 

Nikt tak nie oczekuje na święta jak dzieci, dla nich taka sesja jest wyjątkowym przeżyciem i wspólną zabawą u nas w studio. W mini sesjach świątecznych moga wziąć również udział niemowlęta , które w czułych objęciach mamy i taty będa mieć przepiękne zdjęcia świąteczne, które za rok będą stanowiły pamiątkę i wspomnienie pierwszych świąt Bożego Narodzenia razem . 

Rezerwacje Mini Sesji Świątecznych pod adresem e-mail : kontakt@cudneminuty.pl, lub na naszym Facebooku https://www.facebook.com/cudneminutyfoto/  .

W celu rezerwacji sesji świątecznej pisząc podaj który termin preferujesz ( mamy 2 Terminy dla Was - 2 niedziele 17.listopada 2019 oraz 24 .listopada 2019). Jednocześnie rezerwując sesję świąteczną podaj proszę jaki rodzaj sesji wybierasz : sesję narzeczeńską, sesję małżeńską, sesję rodzinną, sesję dziecięcą, sesję niemowlęcą, sesję ciążową  oraz podaj imiona osób a w przypadku dzieci wiek. 

Dla naszych stałych klientów ioraz naszych Par Młodych dla których wykonywalismy reportaż ślubny lub sesję poślubną  w tym roku - Sesje świąteczne 2019 w specjalnej ofercie, którą wysyłamy po kontakcie z nami e-mailem lub wiadomość na Facebooku https://www.facebook.com/cudneminutyfoto/

Sesje wykonujemy w naszym studio w okolicy obwodnicy Trójmiasta ostatni zjazd przed bramkami na autostradę A1. Mapkę dojazdu oraz adres znajdziecie tutaj https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie . Nasza lokalizacja umożliwia szybkie przedostanie się z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Tczewa, Kartuz, Malborka . Zapraszamy serdecznie umów się na sesję świąteczną i nie zwlekaj. 

PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z REALIZACJI SESJI W OSTATNICH 3 LATACH . W TYM ROKU MINI SESJE ŚWIĄTECZNE ODBĘDĄ SIĘ W NOWEJ SCENERII

- INNEJ NIŻ NA PREZENTOWANYCH ZDJĘCIACH