treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo, Starogard Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Malbork, Elbląg

 

MINI SESJE ŚWIĄTECZNE 2020 Trójmiasto i okolice

Już po raz piąty zapraszamy serdecznie na Mini Sesje Świąteczne 2020 Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Wejherowo, Starogard Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Malbork, Elbląg .

 

KOSZT SESJI – 250 zł

Pakiet obejmuje :

- 5 zdjęć po obróbce graficznej przekazanych drogą elektroniczną

- e-kartkę świąteczną

- Każde dodatkowe zdjęcie + 35 zł , zdjęcia wybieracie sami z galerii przesłanej po sesji

- Dla naszych klientów, z którymi mieliśmy już okazję współpracować  – oferta specjalna szczegóły na priv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIEDY ?

Sesje odbędą się w TERMINACH : grudzień/styczeń 2021 - terminy ustalane indywidualnie 

 

 

Czas trwania sesji : max 30 min Sesje będziemy przeprowadzać zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, uwzględniając przerwę na dezynfekcję i przewietrzenie studia. 

 

 

Jaki rodzaj sesji obejmuje oferta ?

sesja rodzinna /dziecięca 

sesja ciążowa / sesja brzuszkowa 

sesja dla par / narzeczeńska /małżeńska/ z okazji rocznicy ślubu

 

Ile osób może wziąć udział w sesji ?

Oferta dot. max 5 osób z jednej rodziny ( 2os +3 dzieci) , inne warianty po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Lokalizacja:

Sesje wykonujemy w naszym domowym studio w okolicy obwodnicy Trójmiasta ostatni zjazd przed bramkami na autostradę A1.

Mapkę dojazdu oraz adres znajdziecie tutaj https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie. Nasza lokalizacja umożliwia szybkie przedostanie się z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Tczewa, Kartuz, Malborka . Zapraszamy serdecznie umów się na sesję świąteczną i nie zwlekaj.

 

ZAPISY

Napiszcie do nas wiadomość na Messenger https://www.facebook.com/cudneminutyfoto/  lub e-mail : kontakt@cudneminuty.pl podając skład osób wraz z imionami oraz rodzajem wybranej sesji.

W celu rezerwacji sesji będziemy prosili o wpłatę zadatku 150 zł w ciągu 2 dni od rezerwacji na nasze konto firmowe. 

 

Kilka słów od nas :

 

Jeżeli marzysz o klimatycznych zdjęciach świątecznych, sesji świątecznej z twoimi bliskimi, dziećmi, zdjęciach które będą doskonałym prezentem na święta pod choinkę dla dziadków czy też chrzestnych - nie zwlekaj i zapisz się już dziś, gdyż ilość miejsc jest ograniczona i ich stale ubywa.

Jeśli jesteście po ślubie, parą małżeńską ze stażem, zakochanymi, narzeczonymi, parą dwojga kochających się osób zapraszamy na wyjątkowe sesje świąteczne ze specjalnymi ujęciami dla zakochanych. Stworzymy z Wami wspólnie przepiękną pamiątkę z okresu świątecznego kiedy to magia miłości jest widoczna jeszcze bardziej.

Jeśli zaś niebawem zostaniecie rodzicami, pamiętajcie że okres ciąży , oczekiwania na dzidziusia idealnie wpisuje się w okres Bożego Narodzenia i jest to świetna sceneria by zrealizować sesję świąteczną ciążową, brzuszkową.

Nikt tak nie oczekuje na święta jak dzieci, dla nich taka sesja jest wyjątkowym przeżyciem i wspólną zabawą u nas w studio. W mini sesjach świątecznych moga wziąć również udział niemowlęta , które w czułych objęciach mamy i taty będą mieć przepiękne zdjęcia świąteczne, które za rok będą stanowiły pamiątkę i wspomnienie pierwszych świąt Bożego Narodzenia razem.

 

 

 

 

PONIŻEJ KILKA PRZYKŁADOWYCH ZDJĘĆ Z SESJI W PRZYGOTOWANEJ SCENERII

W NASZYM STUDIO