treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Coś magicznego, niesamowitego ma w sobie sesja ślubna nad morzem.

Wyjątkowa sesja plenerowa to marzenie niejednej pary młodej, a sesja plenerowa nad morzem jest opcją jedną z najczęściej wybieranych.

Jedną z najpiękniejszych plaż w Trójmieście jest plaża w Gdyni Orłowie.

I choć po jej piasku wędruje wiele Par Młodych, za każdym razem sesja jest inna i za każdym razem możemy wspólnie z Wami wyczarować piękną historię Waszej miłości.

Przepięknych miejsc do fotografii ślubnej nie brakuje,  od ujęć na plaży, klifie, czy na molo.

Tego dnia kiedy wybraliśmy się z Martyną i Mateuszem na sesję poślubną miało padać, ale zmienność pogody nad polskim morzem, tylko nam pomogła wyczarować piękne kadry.

Suknia ślubna Panny Młodej unosiła się przepięknie od powiewu wiatru, a niebo… niebo …. pokazało różnorodną paletę kolorów i odcieni niebieskości.

Z tej sesji powstało wiele różnorodnych i ciekawych zdjęć.

A nadmorska sceneria znów nam posłużyła jako przepiękne, wręcz idealne tło do zdjęć ślubnych.

 

 

FOTO

Sesja poślubna nad morzem M&M - Gdynia Trójmiasto