treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Chodź opowiem Ci bajkę …

Jeśli jest bajka, to musi być książę, księżniczka i pałac.

I tak też było w dniu ślubu Natalii i Adriana.

Bajeczny plener, świeże powietrze, zieleń, duża przestrzeń… wesele na łonie natury, w niezwykle malowniczym miejscu w kompleksie pałacowo – parkowym w Leźnie z XVIII wieku.

Tego dnia pogoda była jak na zamówienie, przepiękna, słoneczna. Co nie było bez znaczenia, gdyż Państwo Młodzi zdecydowali się zorganizować wesele w plenerze w zabytkowym parku otaczającym pałac, wśród starych, kilkusetletnich lip, dębów i klonów.

Do dyspozycji gości i Państwa Młodych był również pałac, w którego pięknych apartamentach wykonaliśmy sesję zdjęciową z przygotowań do ślubu Panny Młodej i Pana Młodego. Ponieważ w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu znajdował się kościół Państwo Młodzi zdecydowali się, aby błogosławieństwo i spotkanie z najbliższymi ich sercu osobami również odbyło się w części hotelowej Pałacu.  Słowem organizacja do perfekcji.

Nie często organizuje się takie wesela, więc goście zapamiętają je zapewne na długo – my na pewno.

 

Impreza do rana pod urokliwym, gwiaździstym niebem, w przepięknej scenerii , w wyjątkowo udekorowanym namiocie, ozdobionym draperią z tiulów i dekoracjami w niebieskim kolorze przewodnim wesela z dodatkami srebra, blichtru lustrzanych i kryształowych elementów dekoracji. Świetni DJ, a chyba bardziej trafionym określeniem to wodzireje z Wesele3city.pl, którzy nie tylko porywali gości do tańca, ale też zapewnili piękną oprawę oświetleniową sali weselnej dodając klimatu temu miejscu w postaci gry barwnych soczystych kolorów, co udało nam się utrwalić na zdjęciach.

Będąc na weselu Natalii i Adriana, nie sposób było nie skorzystać z przepięknego otoczenia i zabrać ich nocą na krótki spacer do zabytkowego parku, by wykonać mini sesji plenerową w dniu ślubu.  W pałacowej scenerii wykonaliśmy również pamiątkowe zdjęcia z gośćmi weselnymi.

Otoczenie, sceneria, dwoje zakochanych w sobie młodych małżonków, weselni goście, oprawa przyjęcia weselnego - wszystko to złożyło się na ślub jak z bajki.

Ba !  Nawet  stare lipy w parku jakoś inaczej  szumiały  tego dnia … delikatnie i miło  jakby chciały powiedzieć … szczęścia,  zdrowia i pomyślności dla Młodej Pary …

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wyjątkowego dnia, którą niebawem uzupełnimy pozostałym zdjęciami z reportażu – tworzącymi piękną historię i pamiątkę na lata dla Młodej Pary

 

 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia malutkiej zapowiedzi.

 

Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk

 

Natalia & Adrian  

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice