treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Miło nam, że nas odwiedziliście i cieszymy się, że tu jesteście

 

Cudne Minuty Foto skąd taka nazwa ? 

Fotografia pozwala zatrzymać czas, ten moment, tą chwilę ...- tą jedną...., jedyną..... niepowtarzalną minutę......

 

Czas przemija nieubłaganie, pewnych momentów się nie powtórzy - moment zaręczyn, ślubu, przyjście na świat dziecka, relacje z bliskimi - mamą ,tatą , przyjaciółką itp. to się staje tu i teraz  i są to cudne chwile, bezcenne, które warto i należy utrwalać na zdjęciach.

 

Fotografie są z nami do końca naszych dni, potem przekazywane są innym kolejnym pokoleniom. Dla nas świadomość tego faktu, stanowi  dużą odpowiedzialność - dlatego fotografując , staramy się, aby zdjęcia wyszły jak najpiękniej, chwytać w kadrach Wasze  uczucie, to jacy jesteście - wiemy, że będzie to pamiątka na lata. 

Nasza fotografia

to tworzenie wspólnie z Wami historii pełnych wspaniałych emocji, ciepła, miłości i czasem wzruszeń. Zajmujemy się  fotografią ślubną, narzeczeńską, rodzinną, ciążową, noworodkową oraz dziecięcą. 

 

Relacje 
Kontakt i relacje z Wami, wspaniała atmosfera, efektem, której są cudne zdjęcia, to nasza marka. 

 

Dbamy o to, aby na naszych sesjach, panował luz, tak abyście mogli pokazać siebie. Staramy się aby, każda sesja była wyjątkowa i pewnego rodzaju przeżyciem , czymś do czego będziecie wracać i miło wspominać :-)

 

Kompetencje 

Fotografujemy wspólnie od 12 lat, jesteśmy absolwentami szkoły fotograficznej oraz wielu warsztatów fotograficznych u najlepszych artystów fotografów z kraju i zagranicy. Cyklicznie jesteśmy zapraszani i bierzemy udział w konferencjach i targach branżowych. Doświadczenie również oparte jest na  gruntownej wiedzy technicznej płynącej z wieloletniej praktyki fotografowania aparatami analogowymi, wywoływania zdjęć w ciemni, ukończonych szkoleń jak również  wieloletniej współpracy z jedną z najbardziej znanych firm w Polsce zajmującej się sprzedażą sprzętu fotograficznego.  Nasze zdjęcia doceniają m.in. portale takie jak Zankyou, Weselnik, Wesele z klasą. Posiadamy licencje Kurii Biskupiej do fotografowania ceremonii - ślubów oraz chrztów w kościołach i obiektach sakralnych.

 

Nasze studio 
W zakresie fotografii studyjnej  zapraszamy Was do naszego własnego, komfortowego, w pełni wyposażonego studia fotograficznego.

Tutaj zawsze możemy Was przywitać pyszną kawą,  maluchy znajdą miejsce dla siebie, mama będzie mogła nakarmić swoje maleństwo, a starsze dzieci pobawić się  w kąciku dziecięcym. 


Do sesji noworodkowych, dziecięcych oraz ciążowych zapewniamy piękne, wysokiej jakości dodatki czy też stroje.

 

 Posiadamy  dość znaczną kolekcję sukien ciążowych oraz ubranek dla noworodków.

 

 W naszym studio znajduje się również znaczny zasób dodatków, mebli i rekwizytów do sesji fotograficznych, który stale uzupełniamy i modyfikujemy.

 

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, ale również w innych regionach Polski.

 

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co u nas się dzieje,

zapraszamy do odwiedzenia naszego Fun Page'a na Facebooku oraz Instagramie :-) 
 

Znajdziecie nas  na :

FACEBOOK

https://www.facebook.com/cudneminutyfoto

INSTAGRAM

Instagram/cudneminutyfoto_trojmiasto
http://picbear.com/cudneminutyfoto_trojmiasto

Zapraszamy z przyjemnością wykonamy sesję dla Was !!!
Wasze Cudne Minuty 

O NAS

POLECAJĄ NAS

CUDNE MINUTY FOTO - profesjonalna fotografia ślubna, rodzinna

CERTYFIKATY