treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Miło nam, że nas odwiedziliście i cieszymy się, że tu jesteście

 

Witajcie ,

jesteśmy Aga i Marek od ponad 12 lat, życiowy i  fotograficzny zgrany duet , na wzajem wspierający się i  inspirujący.  

Małżeństwo i rodzice, zorganizowani do perfekcji :-) , a przy tym zwariowani, zakochani i roześmiani cieszący się ze swojej największej pasji jaką jest fotografia. 

Uwielbiamy dobra fotografię, podróże i poznawanie nowych miejsc i ludzi, a także smaczne jedzenie, taniec, koncerty.

 

Cudne Minuty Foto skąd taka nazwa ? 

Fotografia pozwala zatrzymać czas, ten moment, tą chwilę ...- tą jedną...., jedyną..... niepowtarzalną minutę......

 

Czas przemija nieubłaganie, pewnych momentów się nie powtórzy - moment zaręczyn, ślubu, przyjście na świat dziecka, relacje z bliskimi - mamą ,tatą , przyjaciółką itp. to się staje tu i teraz  i są to cudne chwile, bezcenne, które warto i należy utrwalać na zdjęciach.

 

Fotografie są z nami do końca naszych dni, potem przekazywane są innym kolejnym pokoleniom. Dla nas świadomość tego faktu, stanowi  dużą odpowiedzialność - dlatego fotografując , staramy się, aby zdjęcia wyszły jak najpiękniej, chwytać w kadrach Wasze  uczucie, to jacy jesteście - wiemy, że będzie to pamiątka na lata. 

Nasza fotografia

to tworzenie wspólnie z Wami historii pełnych wspaniałych emocji, ciepła, miłości i czasem wzruszeń. Zajmujemy się  fotografią ślubną, narzeczeńską, rodzinną, ciążową, noworodkową oraz dziecięcą. 

 

Relacje 
Kontakt i relacje z Wami, wspaniała atmosfera, efektem, której są cudne zdjęcia, to nasza marka. 

 

Dbamy o to, aby na naszych sesjach, panował luz, tak abyście mogli pokazać siebie. Staramy się aby, każda sesja była wyjątkowa i pewnego rodzaju przeżyciem , czymś do czego będziecie wracać i miło wspominać :-)

 

Kompetencje 

Fotografujemy wspólnie od 12 lat, jesteśmy absolwentami szkoły fotograficznej oraz wielu warsztatów fotograficznych u najlepszych artystów fotografów z kraju i zagranicy. Cyklicznie jesteśmy zapraszani i bierzemy udział w konferencjach i targach branżowych. Doświadczenie również oparte jest na  gruntownej wiedzy technicznej płynącej z wieloletniej praktyki fotografowania aparatami analogowymi, wywoływania zdjęć w ciemni, ukończonych szkoleń jak również  wieloletniej współpracy z jedną z najbardziej znanych firm w Polsce zajmującej się sprzedażą sprzętu fotograficznego.  Nasze zdjęcia doceniają m.in. portale takie jak Zankyou, Weselnik, Wesele z klasą. Posiadamy licencje Kurii Biskupiej do fotografowania ceremonii - ślubów oraz chrztów w kościołach i obiektach sakralnych.

 

Nasze studio 
W zakresie fotografii studyjnej  zapraszamy Was do naszego własnego, komfortowego, w pełni wyposażonego studia fotograficznego k. Pruszcza Gdańskiego w Kleszczewku ( Łęgowo).

 

Tutaj zawsze możemy Was przywitać pyszną kawą,  maluchy znajdą miejsce dla siebie, mama będzie mogła nakarmić swoje maleństwo, a starsze dzieci pobawić się  w kąciku dziecięcym. 


Do sesji noworodkowych, dziecięcych oraz ciążowych zapewniamy piękne, wysokiej jakości dodatki czy też stroje.

 

 Posiadamy  dość znaczną kolekcję sukien ciążowych oraz ubranek dla noworodków.

 

 W naszym studio znajduje się również znaczny zasób dodatków, mebli i rekwizytów do sesji fotograficznych, który stale uzupełniamy i modyfikujemy.

 

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, ale również w innych regionach Polski.

 

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co u nas się dzieje,

zapraszamy do odwiedzenia naszego Fun Page'a na Facebooku oraz Instagramie :-) 
 

Znajdziecie nas  na :

FACEBOOK

https://www.facebook.com/cudneminutyfoto

INSTAGRAM

Instagram/cudneminutyfoto_trojmiasto
http://picbear.com/cudneminutyfoto_trojmiasto

Zapraszamy z przyjemnością wykonamy sesję dla Was !!!
Wasze Cudne Minuty 

O NAS

POLECAJĄ NAS

CUDNE MINUTY FOTO - profesjonalna fotografia ślubna, rodzinna

CERTYFIKATY

TAGI: Cudneminutyfoto, sesja w lawendzie, plener lawenda, sesja lawendowa, Cudne Minuty Foto, fotograf Gdańsk, fotograf ślubny trójmiasto, fotograf rodzinny trójmiasto, fotograf noworodkowy trójmiasto, fotograf trójmiasto, fotografia ślubna, fotograf ślubny Gdańsk, fotograf ślubny Gdynia, fotograf ślubny Sopot, fotograf ślubny Tczew, fotograf ślubny Malbork, fotograf ślubny Starogard Gdański, fotograf ślubny Nowy Dwór Gdański, fotograf ślubny Pomorskie, fotograf ślubny Elbląg ,fotograf ślubny Kartuzy, fotograf ślubny Wejherowo,  fotograf na ślub, sesja ślubna, sesja poślubna, ślub boho, ślub glamour, fotograf na wesele, fotograf na wesele pomorskie, reportaż z wesela, fotoreportaż, reportaż ślubny, zdjęcia weselne, fotograf rodzinny Gdańsk, fotograf rodzinny Trójmiasto, fotograf rodzinny Tczew, fotografia rodzinna Gdańsk, fotografia ciążowa Gdańsk, fotografia noworodkowa Gdańsk, fotograf dziecięcy Trójmiasto, sesja noworodkowa, sesja niemowlęca Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard gdański, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo,fotografia, lawendowe pole, lawenda, sesja narzeczeńska w lawendzie, plener ślubny na polu lawendy, pastelowe zdjęcia, Sesja ślubna na polu lawendy,Sesja w polu lawendy