treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Ten artykuł dedykowany jest dla Par Młodych, które mieszkają poza terenem Trójmiasta, a zwłaszcza dalszych regionów Polski. Chcielibyśmy przy okazji publikacji galerii zdjęć z sesji wspomnieć iż sesja poślubna nad morzem - jest doskonałym pomysłem na uwiecznienie jednych z Waszych najważniejszych momentów w życiu. Sesja poślubna nie musi obywać się w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania, w znudzonych i dobrze Wam znanych parkach czy zabytkach w okolicy . Coraz bardziej popularne staje się tzw. Wedding destinations , czyli udawanie się w podróż celem wykonania sesji ślubnej w miejscu oryginalnym, poza regionem Waszego zamieszkania, które wiązać się będzie z przepięknymi wspomnieniami , z podróżą poślubną, z wyjątkowymi chwilami, do których wraca się potem przez całe życie. Nowożeńcy planują takie sesje zarówno w uroczych zakątkach Polski, do którego bez wątpienia należy Trójmiasto, jak również w innych regionach np. w górach, czy Mazurach.  Powoli popularne staje się wykonywanie sesji poślubnych za granicą np. w Wenecji, Paryżu czy na wyspach Greckich np. Santorini.

 

Paulina i Piotr na sesję poślubną w przepięknych zakątkach Trójmiasta wybrali się do nas  z Warszawy. Po przedstawieniu naszego planu na sesję poślubną byli bardzo podekscytowani odwiedzeniem zaproponowanych przez nas miejsc. Pannie Młodej pomogliśmy zorganizować profesjonalny makijaż do sesji oraz upięcie włosów, następnie wybraliśmy się na wspólną wycieczkę po zaplanowanych wcześniej miejscach. To był naprawdę wspaniale i miło spędzony dzień.

 

To że ślub odbywa się w Warszawie, Poznaniu,  Lublinie, czy Katowicach itd., nie znaczy że nie macie szans by zrealizować wymarzoną sesję poślubną nad morzem. Wystarczy skontaktować się z nami, pomożemy zorganizować nocleg, profesjonalny makijaż, zapewnimy stylistkę fryzur,  dowieziemy Was w zaplanowane wcześniej wspólnie z Wami miejsca. I pamiętajcie, że wcale to nie musi być sesja w wysokim sezonie czyli w lipcu i sierpniu – gdyż lepiej nawet kiedy wykonuje się ją po wakacjach , kiedy plaża jest wręcz do Waszej dyspozycji w odpowiednich godzinach. 

 

Poniżej galeria zdjęć z sesji nad morzem, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Gdyni.

 

Taka sesja ślubna i w tym miejscu jest to marzenie niejednej pary młodej.  Z reguły nowożeńcy, dla których wykonujemy sesje plenerową wybierają właśnie to miejsce jako „must have”. Bo czyż nie jest romantycznym spacer po plaży nad morzem , przy szumie fal i śpiewie mew ? Coś magicznego ma w sobie sesja ślubna nad morzem i bez wątpienia jest to miejsce do stworzenia bardzo różnorodnych i ciekawych zdjęć.

 

W kolejnych artykułach zaprezentujemy sesje ślubną Pauliny i Piotra jeszcze w kilku równie malowniczych miejscach.

 

Więcej zdjęć znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce

https://www.cudneminutyfoto.pl/nasze-pary

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że booking terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2019 jest w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie- piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/skontaktuj_sie

 

Sesja poślubna na plaży, nad morzem - Paulina i Piotr - Gdynia Orłowo , Trójmiasto, Pomorze