treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Gosia & Mateusz

sesja poślubna w Rzucewie i Orłowie

 

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sieSesja poślubna nad morzem to w Trójmieście must have zasadniczo każdej pary młodej. Nie mniej jednak , zawsze, ale to zawsze każda sesja jest inna, gdyż nastrój, emocje jakie ukazują Państwo Młodzi są zawsze inne i niepowtarzalne.

Sesja śluba Małgosi i Mateusza to był spacer po klifie orłowskim, później na plaży i molo w Gdyni Orłowie. Tuż nieopodal znaleźliśmy urokliwą kafejkę włoską gdzie nie sposób było nie zrobić zdjęć, gdyż światło, klimat stare włoskiej fotanny, żarówki ogrodowe i kaskada zieleni - wszystko zagrało i zdjęcia ślubne wyszły w przepięknym tle. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej sesji.

To historia o największym przywileju, skarbie jaki może zdobyć człowiek - to historia o autentycznej miłości . To opowieść o bliskości, ukojeniu, schronieniu w ramionach, które będą opoką na całe życie czy słońce czy deszcz. To subtelność, energia, radość i szczęście ... "One day trip" z nami na sesji ..... Ale to ich "one way ticket" ... - do szczęścia !!! Niech każdy dzień spędzony wspólnie będzie pełen takich uczuć, emocji, endorfin, uśmiechów, czułości i miłości jak na tych zdjęciach !!!


Jeśli szukacie fotografa na swój ślub napiszcie do nas podając date i miejscowość uroczystości - nasze dane kontaktowe znajdziecie tutaj https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie