treść strony (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview');

 

Gdańsk jest niewątpliwe jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, jak również w Europie. W obrębie miasta znajduje się tyle przepięknych, zróżnicowanych zakątków, że sesja poślubna za każdym razem jest inna, a kadry malują się same. Zdecydowanie Gdańsk to miasto bogate w piękne plenery i miejsca , które stanowią idealne tło dla zakochanych od pięknych plaż, po parki, zabytki, muzea, Stare Miasto czy nawet nowoczesne budynki jak np. Muzeum II Wojny Światowej czy nawet Europejskie Centrum Solidarności oraz tereny przystoczniowe - mnóstwo, mnóstwo pięknych miejsc, zawsze nie sposób w ramach jednej sesji aby odwiedzić te miejsca wszystkie na raz. Gdańsk zdecydowanie wiedzie prym w wyborach miejsc plenerowych przez nasze Pary. Zapraszamy do obejrzenia romantycznej sesji poślubnej Natalii i Adriana nad brzegiem morza, w parku jak również na nadbrzeżu Motławy na Starym Mieście. 

 

Zapraszamy do obejrzenia klipu ze zdjęć , który znajdziecie na naszym Kanale You Tube - Cudne Minuty Foto , link poniżej :

https://www.youtube.com/watch?v=p-jKtpeUu0I&t=13s

 

Dla zainteresowanych przypominamy, że rezerwacje terminów na sesje ślubne, reportaże i plenery w 2020 r. są w toku, więc jeśli zależy Wam na konkretnej dacie - piszcie do nas.

https://www.cudneminutyfoto.pl/Skontaktuj_sie

 

Cudne Minuty Foto - fotografia ślubna Trójmiasto, Gdańsk

 

Natalia & Adrian  - romantyczny plener w zakątkach przepięknego Gdańska 

 

Cudne Minuty Foto - fotograf ślubny , rodzinny Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Wejherowo, Kartuzy i okolice